wtorek, 16 czerwca 2015

Rupes LHR 15ES - polerowanie auta, prezentacja zestawu.

Witam,

dzisiaj materiał z serii w której przedstawiam narzędzia sprzęt, który wykorzystuje w  pracy przy aucie.Dzisiaj chciałbym zaprezentować ciekawy i w oceni wielu specjalistów z szerokiej branży detailingu bardzo dobry sprzęt do polerowania auta.
Mamy tutaj do czynienia z całym zestawem polerskim w skład którego wchodzi:
polerka orbitalna Rupes LHR 15ES, zestaw gąbek polerskich oraz past, torba na narzędzia, ściereczki z mikrofibry oraz fartuch polerski.


Podstawowe zalety tego rozwiązania to:
skrócenie czasu  potrzebnego na polerowanie, korzystanie z zestawu zgodnie z instrukcją zapobiega pozostawianiu  hologramów (smug po polerowaniu), nie nagrzewa polerowanej powierzchni w takim stopniu jak polerki rotacyjne – chroni przed przegrzaniem lakieru na krawędziach i przetłoczeniach, 

Zestaw jest tak skonfigurowany, że nawet amator jest w stanie uzyskać wyniki  takie jak zawodowiec przy wykorzystaniu tradycyjnej polerki
Co tutaj można więcej powiedzieć na tym sprzęcie bardzo fajnie się pracuje, korzystając z padów i dostarczonej chemii znajdującej się w zestawie osiągane wyniki są naprawdę bardzo dobre – praca przebiega bardzo sprawnie i nie meczy nadmiernie.

Dla zainteresowanych rezultatami jakie udało mi się osiągnąć zapraszam już na kolejny film w którym pokaże efekty mojej pracy. Już teraz mogę powiedzieć, że nie chciałbym wrócić do tradycyjnej polerki.

Osoby zainteresowane zakupem takiego zestawy proszę o kontakt na mail j.tomczak21@o2.com przedstawię ciekawa ofertę cenową na zakup tej użytecznej maszyny.

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnych materiałach. 
Zachęcam do subskrybowania kanału tak aby być na bieżąco z moja aktywnością na YouTube.