niedziela, 25 czerwca 2017

Gaz LPG w samochodach Marki Audi

Witam, w dzisiejszym wpisie zamieszczam wartościowe informacje odnośnie montażu LPG w Audi który ukazał się w Tygodniku Motor nr 22/2017 r.

 W tym artykule znajdziecie kompendium wiedzy dotyczącej instalacji LPG w Audi.  Dowiecie się jakie silniki są preferowane do montażu LPG, z jakimi zużycie paliwa oraz z gazu możecie się spotkać, po jakim dystansie zwróci się instalacja, jakie parametry ma silnik (ile ma koni mechanicznych jaki ma przyspieszenie do setki) 

Dowiecie się również na co zwrócić uwagę podczas montażu instalacji gazowej jakie są najczęściej popełniane błędy oraz które modele niekoniecznie dzisiaj są preferowane do montażu gazu albo dedykowana instalacja do nich jest bardzo droga. Mam tu na myśli w szczególności wszystkie jednostki TFSI oraz FSI. Pamiętajmy że po wakacjach ma zadebiutować ma nowa instalacja polskiego producenta SZTAG która ma rozwiązać problem montażu instalacji LPG w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa -  Cierpliwie Czekamy.  Mamy nadzieję że to będzie taki hit jak zapowiada producent;)  Dziękuję za uwagę, pozdrawiam, cześć.