niedziela, 14 kwietnia 2013

Sprawdzanie przebiegu auta z Belgi, Holandii, Dani oraz Szwecji - strony internetowe.Dzisiejszy wpis będzie dość krótki, ale dostarczy Ci bardzo wartościowych informacji, które będziesz mógł wykorzystać podczas sprawdzania auta z krajów Beneluksu lub Szwecji. W Belgii, Holandii, Dani oraz Szwecji przebieg auta jest zapisywany podczas obowiązkowych badań diagnostycznych, podobnych do tych które są prowadzone w Polsce. Dzięki temu znając nr. rejestracyjny auta lub jego nr VIN możesz zweryfikować informacje o przebiegu które podaje sprzedający i tym samym uchronić się od procederu kręcenia liczników. Niestety informacje w bazie o aucie czasami są kasowane po jego wyrejestrowaniu tak jest np. w Holandii, jeśli auto przyjechało do Polski kilka dni po wyrejestrowaniu jest jeszcze duża szansa na sprawdzenie jego przebiegu w bazie, później nie będzie takiej możliwości.


     Sprawdzanie przebiegu Belgia.
     Sprawdzanie przebiegu Holandia


Oprócz informacji o przebiegu, sprawdzimy czy auto nie było w przeszłości taksówką lub autem z homologacją ciężarową, która będzie świadczyła o wykorzystywaniu auta w firmie. Jeśli sprzedawca nie chce nam podać numeru VIN lub numerów tablic rejestracyjnych, powinieneś w zmorzyć swoją czujność, być może właściciel auta coś ukrywa.PS. Gdyby któryś z linków nie działał proszę o kontakt.

4 komentarze:

 1. Witam

  Sprowadzam auto z Belgii. Mam numer rejestracyjny i VIN. Nie mam numeru Car Pass. Czy jest szansa na sprawdzenie przebiegu ?

  Arek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Arku to zależy od marki oraz roku produkcji auta. Aby ocenić szanse na możliwość weryfikacji auta proszę się ze mną skontaktować. Postaram się pomóc. Moje namiary znajdzie Pan pod tym linkiem na końcu artykułu:
   http://warsztatvw.blogspot.com/2013/09/sprawdzanie-przebiegu-historii-auta-z.html

   Usuń
 2. sie nie pytaj tylko sprawdż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  OdpowiedzUsuń
 3. Poniżej linki pod którymi dowiecie się jak sprawdzić przebieg auta po VIN i nie tylko:
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLXkiKTrCgMCTyt-zlplhDs1bB3TLhjO3i.
  Playlista z darmowymi dekoderami VIN:
  https://www.youtube.com/watch?v=Y2VtgUJD9b4&list=PLXkiKTrCgMCTIvYGZ5Gg3e4VEyBVaP6Ph

  OdpowiedzUsuń